home

Podstawowe działy naszej drukarni

Druk offsetowy

Dział druku offsetowego to największy z działów produkcyjnych naszej drukarni, składający się z pięciu maszyn offsetowych, arkuszowych, jedno- i czterokolorowych. Pracuje tu sztab wykwalifikowanych pracowników znających zagadnienia druku i zarządzania kolorem, z doświadczeniem zdobytym dzięki wielu latom praktyki zawodowej. W dziale powstają wydruki na papierach i kartonach w gramaturze od 56 do 300 gr.

Druk cyfrowy kolorowy

Cechą charakterystyczną druku cyfrowego jest niski koszt, nawet przy realizacji pojedynczych zamówień. Żadna inna technologia nie pozwala na tak krótkie terminy realizacji. Pominięcie długotrwałej i kosztownej fazy przygotowania klisz i siatek to duża dogodność, która wpływa na ogromne skrócenie czasu realizacji.

Druk cyfrowy czarno biały

Z dumą prezentujemy najnowszą maszynę w naszym dziale Druku cyfrowym! Jest to maszyna Canon varioPRINT 110 (clik) do druku czarno-białego. Znakomicie drukuje zdjęcia, tabele czy wykresy. Dzięki zaawansowanej precyzji druku nie mamy żadnych kompleksów przy wydruku drobnej czcionki, przejść tonalnych czy wielu szczegółów w dokumencie. Nasze urządzenie sprosta każdemu zadaniu z najwyższą jakością oraz szybkością. Prezentacja (klik).

Typografia

W dziale typografii posługujemy się technika druku wypukłego, na maszynach dociskowych sięgających tradycji druku Guttenberga. Powstaje tu produkcja papeteryjna, indywidualna, dla koneserów klasycznego druku. Elegancja i estetyka czynią technikę typograficzną mecenasem sztuki drukarskiej. Elementem podkreślającym klasyczny druk może być technika tłoczenia, złocenia na gorąco czy tez zastosowanie efektu puchnącej farby. Możliwa jest również numeracja.

Studio DTP

Nasze studio w profesjonalny sposób zajmuje się projektowaniem i składem wszelkich pozycji wydawniczych. Przygotowujemy do druku prace nadesłane od kliena. Doświadczenie naszych grafików pozwala sprostać każdemu wyzwaniu zarówno na etapie projektu jak i produkcji. Nasze studio cechuje kreatywność i duże doświadczenie osób w nim zatrudnionych.

Nadruki reklamowe

Nadruki rekalmowe...

Introligatornia i uszlachetnianie

Introligatornia zajmuje się procesem wykończeniowym toku produkcji:
- falcowanie, zszywanie, bigowanie, zbieranie, oprawa zeszytowa, oprawa klejona, oprawa twarda - szyta nićmi, klejenie bloków, oprawa galanteryjna, rycowanie.
Nasz park maszynowy plus wyszkolona kadra gwarantuje wysoki poziom wykonania zleceń poligraficznych i introligatorskich np.: legitymacji,
segregatorów, kalendarzy trójdzielnych, teczek.

Dostawa

Posiadamy własny, oznakowany transport na terenie Warszawy i okolic.
Chętnie odbierzemy zamówienie od Państwa oraz dostarczymy na miejsce gotową produkcję.
Na terenie Polski produkcję dostarczamy za pomocą renomowanych firm kurierskich.

 

 

 

Firma l Oferta l Portfolio l Działy l Kalkulacje l Referencje l Nadruki l Kontakt

ul. Sokołowska 12a
01-142 Warszawa
Tel. (22) 632-83-52
Tel. (22) 631-30-50
Fax (22) 631-49-40
info@oficyna-drukarska.pl
zamow
kotlina
kotlina
kotlina
kotlina
kotlina